fbpx

Kontakt

Kontakta oss gärna!

Helena Waker2

Helena Waker, CEO

– CEO Trade Partners Sweden och Stockholm Fashion District

helena@tradepartners.se

+46 (0)70 607 08 34

Camilla

Camilla Kock, Chairperson

– Ordförande, Trade Partners Sweden
Non Stop Agenturer

camilla@tradepartners.se

+46 (0)70 771 37 76

vanessa_teambild_hemsida

Vanessa Leporati, Senior Advisor

– Senior Advisor

– Styrelseledamot Trade Partners Sweden och Stockholm Fashion District

vanessa@stockholmfashiondistrict.se

+46 (0)70 471 83 40

Anna-Karin

Anna-Karin Abdon, Förbundsjurist

– Förbundsjurist för Trade Partners Sweden och kontaktperson för alla medlemsfrågor gällande juridik och avtal

– Vice Ordförande Trade Partners Sweden

info@abdonlaw.se

KatarinaWahlberg3

Katarina Wåhlberg, Head of Customer Relations

– Kundansvarig i Stockholm Fashion District; Stockholm Showroom och Stockholm Shoe House
– Kontaktperson för uthyrning av Showrooms

katarina@stockholmfashiondistrict.se

+46 (0)70 090 42 48

EbbaHultberg

Ebba Hultberg, Project Manager

– Mässor och event
– Trade Partners Swedens medlemskap

ebba@tradepartners.se

+46 (0)72 142 66 37

linda_ekstrom_teambild

Linda Ekström, Vikarierande Head of Communication & Marketing

– Kommunikations- och marknadsansvarig
– Partnersskap och annonsering
– PR

linda.ekstrom@tradepartners.se

+46 (0)73 525 99 53

Isabelle-1

Isabelle Käck Wedelin, Communication & Marketing Assistant

– Kommunikations- och marknadsassistent

isabelle@tradepartners.se

+46 (0)72 230 23 67

filil_neborg_teamet

Filip Neborg, Customer Relations & Project Coordinator

– Kundserviceansvarig för Stockholm Showroom
– Medlemskoordinator Trade Partners Sweden
– Projektkoordinator assist Mässor och event
– Koordinator Encouragement for Action

filip.neborg@tradepartners.se

+46 (0)73 598 35 09

jonathan_teambild

Jonathan Säfsten, Strategic Sales

– Trade Partners Swedens medlemskap
– Showroom i Stockholm Fashion District
– Mässor och event
– Partnerskap

jonathan.safsten@tradepartners.se

+46 (0)70 657 26 17

sfd_delivery

SFD Delivery

I Stockholm Fashion Districts logistikcenter SFD Delivery tar Nativus emot kollektioner, paket och hjälper alla som verkar utifrån distriktet med deras försändelser.

delivery@stockholmfashiondistrict.se

+46 (0)70 090 42 47

malin_wasstrom_teambild

Malin Wasström, (Föräldraledig) Head of Communication & Marketing

– Kommunikations- och marknadsansvarig
– Partnersskap och annonsering
– PR

Association of Trade Partners 
Sweden

+46 (0)8-411 00 22
Växel måndag – fredag 09.00-17.00
info@tradepartners.se
Postadress Augustendalsvägen 7, fack 100, SE-131 52 Nacka strand, Sweden